• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

1997 yılında kurulan firmamız 10 yıldır mermer , granit , maxstone, çimstone, laminat parke , dekorasyon işleme üzerine hizmet vermektedir.  Prensiplerimiz zamaninda teslim ücretsiz fiyatlandırma kaliteli malzeme ve işçiliktir. Mutfak tezgahlari mermer mermerit veya granit Mezar mermerleri kabristanlar İnşaat dekorasyon basamak döşeme kaplama, denizlik, maxstone, çimstone, laminat parke  işlerini itina ile müşterilerimizi memnun ederek yapmaktayız.

Tecrübemiz  yaklaşık yüzlerce mermer mezar onbinlerce metretül mermer denizlik onbinlerce metre kare yer döşemesi onbinlerce metrekare duvar kaplaması onbinlerce metretül basamak mermeri binlerce eşik mermeri yüzlerce granit mutfak tezgahı binlerce metre mermer mutfak tezgahıdır.

Firmamız 1997 senenisinden günümüze kadar Aydın, Muğla,Denizli,İzmir illerindeki kamu kuruluşlarına bir çok iş yaparak kendisine üst düzey de referans sağlamıştır.

Şirketleşme sürecinden önce 14 yılı aşkın süre mermer montaj işleri ve yılların deneyimi ile kusursuz imalat , kaliteli mermer ve granit malzemeleri ,kaliteli imalat malzemeleri , sağlam ve garantili mezarlar , kusursuz ve ömür boyu garantili blok mezarlar , göze hitap eden mükemmel işçilikli her renk granit mutfak tezgahları , lekesiz beyaz ( uşak beyazı ) mermerden mutfak tezgahı , fabrika teslimi mezarlar , türkiyenin heryerine mezar mutfak ve inşaat işleri , garantili köy mezarları , siz gelemiyorsaniz arayin biz gelelim , bütün mermer işlerimizin sağlam ve uzun ömürlü olması için elimizden gelen itinayı gösteriyoruz . İnşaat işlerinde mermer ve granit çeşitlerinin tamamını kullanabiliyoruz , ayrıca mekanik granit mermer montajı yapabiliyoruz.

Mezar mermerlerinde isterseniz proje üzerine imalat yapabiliriz yani özel istek mezar , Mermerin resmini çizin resminizi taşa çizelim , her türlü projelendirme ve fiyatlandirma yapabiliyoruz . Her renk granit mezar imalati ve montajı , Traverten , uşak beyazı , muğla mermerleri , andezit ankara taşından blok ve kaplama türü mezarlar, Mermerci, mermerci Ankara, Mermer dekorasyon , Mermer mutfak tezgahı, mermer mezar, granit mutfak tezgahı, granit tezgah, mermer tezgah, mutfak tezgahları, yer döşemesi, duvar kaplaması , basamak mermeri, mermer işleri, mermer işleri ankara, mermer dekorasyon , mermer dekorasyon ankara, mermer çeşitleri, mermer sanayi ankara, mezar taşı yapan firmalar, kabristan mezar yapımı, lavabo mermeri, banyo tezgahı, mermer işi yapan firmalar, mermerciler ankara, granit mezar yapımı, mezar taşı yapımı, mozaik üzerine mermer denizlik kaplama küpeşte mermeri, balkon küpeştesi, denizlik balkon mermerleri, profesyonel tasarimlar, kısacası mermer denilince akla gelen herşey...